Jak získat insolvenční poštu když má dlužní trvalý pobyt na obecním, městském úřadě?

1 odpověď

Dobrý den,
moc pěkně prosím, můj přítel má adresu na městském úřadu, má ji zapsanou v občanském průkazu.
Jelikož nemá domov. Má vyřizenou insolvenci, a každý dopis, i když má vyřízenou odnášku na poště, co mu přijde ze soudu tak mu nedojde. Zasílá ho pošta zpět, Co můžeme udělat aby mu přicházely dopisy aby si je mohl vyzvedávat?
Děkuji. Marie

Zdravím Vás, jedinou radu, kterou Vám mohu dát, je to, že soudu Vás přítel sdělí, tzv. korespondenční adresu, tedy adresu, které se fakticky zdržuje a označí svým příjmením rovněž i poštovní schránku. Poté mu bude soud písemnosti zasílat právě na tuto adresu a nikam jinam. Jen dodávám, že je rovněž nutné mít označenou schránku a zvonek. V opačném případě se dopis vrátí soudu zpět, neboť jej nebude možné příteli doručit.