Vymáhání dluhu po kamarádovi, kamarádce - postup

1 odpověď

19.1.2017 jsem pujčil kamarádovi celkem 15 000 Kč. Slíbil mi ich vrátit ale poté mi nedvíha telefón. Nemám to písemně ale v SMSkách je o tom zmínka, možná mám nahratý aj telefónny hovor.
Chtěl jsem se zeptat jestli mám jít na policií, k právnikovi nebo za exekutorem.
Měl bych šanci na vrácení peněz?
Ďekuji

Zdravím Vás,
postup vymáhání dluhu máme uvedený zde:
http://bit.ly/2myfmPG
V budoucnu půjčujte peníze jen na základě písemné smlouvy o zápůjčce s podpisy obou smluvních stran, usnadníte si tak dosti situaci. Nebo nepůjčujte peníze vůbec.