Společná insolvence druha a družky - je to možné udělat?

1 odpověď

Dobrý den,
jsem v evidence uchazečů na Úřade práce ČR (ÚP) a pobírám pouze příspěvek na bydlení. Dlužím jednomu věřiteli. Můj druh je zaměstnaný a má více věřitelů -exekuce jsou mu strhávány z platu. Je možná v naší situaci společná insolvence?
Děkuji

Zdravím Vás, společný insolvenční návrh je výslovně upraven pouze pro manžele, nikoli pro druha a družku. Vy byste museli podat insolvenční návrh každý sám za sebe.