Exekuce a posílání platu, mzdy na účet jiné osoby - hrozí exekuce na účet příjemce výplaty?

1 odpověď

Exekutor mi zablokoval účet v bance kvůli manželově exekuci. Nechala jsem si proto od zaměstnavatele posílat mzdu na účet své dcery. Chci se optat, zda mohou dceři zablokovat její účet. Děkuji.

Zdravím Vás, pokud se exekutor nedozví, že si necháváte zasílat mzdu na účet dcery, tak Vaší dceři exekutor účet nezablokuje. Kdyby se to však dozvěděl, tak by tak učinit dle mého názoru skutečně mohl.