Jak požádat o vymazání z rejstříku dlužníků - postup, návod, informace

1 odpověď

Dobrý den,
po zaplacení všech závazků bych potřebovala vymazat záznam z rejstříku dlužníků.
Dělá tyto služby právník?
Děkuji

Zdravím Vás, mám za to, že nikoli. Právník Vám však může sepsat žádost o výmaz z registru dlužníků, pokud splňuje zákonné podmínky pro tento výmaz. Což znamená, že od úhrady posledního závazku (či právní moci rozhodnutí o zastavení exekuce) muselo uplynout alespoň 5 let.