Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.054.597

Exekuce přítele na trvalém bydlišti bývalé přítelkyně - jak dokázat že tu přítel už nebydlí?

1 odpověď

Dobrý den.
Navštívil mě exekutor sepsal si veškerou elektroniku a nábytek který mám že si ho odveze pokud neuhradím dlužnou částku za bývalého přítele který nemá u mě trvalý pobyt a ani u mě nebydlí.
Jak se můžu bránit.
Děkuji.

Dobrý den.
Dotazy týkající se výkonu exekuce můžete kdykoliv uložit zde:
http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/home/dotazy-exekuce.html

Bude Vám odpovězeno zhruba do 3 dnů.